listy do mietka

Jeśli chcesz napisać list do Mietka wypełnij formularz poniżej. Może właśnie Twój list zostanie zamieszczony na stronie WWW Mietka.

 • Rano, wieczorem..... "Signs" przez cały dzień. Jest coś niezwykłego i w piosenkach, i w muzyce, i w głosie. Mi się chce tym dzielić z innymi :) Dziękuję serdecznie, pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia w Poznaniu!!

  Eliza

 • Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!!! kolejnych wspaniałych płyt!!!!!....samych radosnych dni !!!!:) a dla nas wszystkich częstych spotkań z tobą na czacie lub nawet listów od ciebie:) pozdrawiam!!!!:)

  Julita

 • Pod choinką znalałam 3płytowy album i wstyd mi przyznać,ale jestem zakochana.Śmieję się,płaczę,tańczę....dziękuję,że pojawiłeś się w moim dorosłym,niezbyt radosnym życiu niosąc uśmiech i łzy wzruszenia.Wiarę w to,że można cieszyć się każdą chwilą.Czekam na jakiś koncert w pobliżu,bo niestety czas nie pozwala mi na dalekie podróże.Kocham,kocham,kocham to co robisz

  Kasia

 • za przyczyna radiowej Trójki, od nowa zakochana w Panu słuchaczka. Dzięki Pana piosenkom przetrwałam samotne święta. W domu było radosnie i miło, domowo...dziekuję za masę pozytywnych emocji płynących z Pana śpiewania.
  Najlepszego od najlepszego na całe życie.

  Dorota

 • Dziękuję,że jesteś,dziękuję za każdy dzień w którym odkrywasz prawdę siebie. Każda Twoja płyta pojawia się w chwili kiedy moje życie nabiera kolejnej barwy. Ta ostatnia jest lawendowa- Mietku dziękuję .

  Iwona

 • Panie Mietku, jest Pan niesamowitym artystą, jesteśmy bardzo szczęśliwym narodem mogąc pochwalić się taką osobą wśród nas! Czekam aż zawita Pan do Poznania!

  Ewa A.

 • Gdy usłyszałam "Someday", ufnie spojrzalam w przyszłość. Ta nadzieja równoważy na szali zla i dobra. Piękny, krystaliczny głos Pana porusza najczulszą strunę i zatapiam się w muzyce.

  Serdecznie , ewa m.

  Hanna Ewa

 • Dzięki za super wieczór we Wrocławiu!
  Niezwykły, radosny, przenikający z uszu do serca.
  A improwizacja na bis powaliła mnie na kolana i nie chce mi się wstawać.
  Wyrazy uznania dla całej ekipy, czapka z głowy przed P. Zareckim.
  A nowa płyta super! Trzymaj się!

  Wojtek

 • Dobrze że jesteś :)

  ania

 • Od kilku dni słucham płyty "Signs" , jest niesamowita! Przed odsłuchaniem płyty sięgnęłam po tekst i poczułam, że niektóre słowa są dla mnie bardzo aktualne,,, To rzeczywiście znaki, słowa pokrzepiające, dodają odwagi i wiary do pójścia swoją drogą. Piękna muzyka, piękny głos, mnóstwo emocji - za to wszystko wielkie DZIĘKI!

  Natalia

powrót